Bokföring
 Kirjanpito

© 2013 - Hangö Bokföringsbyrå Ab. All rights reserved.

HANGÖ BOKFÖRINGSBYRÅ Ab  / HANGON TILITOIMISTO OY

Hangö Bokföringsbyrå Ab / Hangon Tilitoimisto Oy
Pb 91 Pl
10901 Hangö Hanko
Växel / Vaihde : +358 408 616161
info@hanbok.eu


Anna Klingenberg
vd / tj
tel/puh +358 445 863079
e-mail: anna@hanbok.eu

Anki Nummenpää
Bokförare / Kirjanpitäjä
tel./puh +358 405 015799
e-mail: anki@hanbok.eu

Johanna Cederroos
Bokförare / Kirjanpitäjä
tel./puh +358 401 471877
e-mail: johanna@hanbok.eu

Emmi Jeskanen
Kirjanpitäjä
tel. +358 405 035234 
e-mail: emmi@hanbok.eu

Johanna Timonen
Kirjanpitäjä / Bokförare
tel./puh +358 405667657
e-mail: timonen@hanbok.eu

Teija Leppänen
Bokförare / Kirjanpitäjä
tel./puh +358 405 013378
e-mail: teija@hanbok.eu

aaaaaaaaaaaaiii